test mix_2
Mrzeżyno jest urokliwym kurortem pozbawionym którym brak miejskiego zgiełku i okropnych oszpecających budowli. Od kilku lat kąpielisko i plaża są nagradzane za czystość i ochronę urlopowiczów. Latem Mrzeżyno zamienia się w nieduże miasteczko tętniące życiem w którym można załatwić wszystkie sprawy i nie obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Miejscowi utrzymują się głównie z działalności turystycznej stąd bogata oferta noclegowa sprzyjająca komfortowemu wypoczynkowi oraz liczne smażalnie knajpki restauracje i pizzerie. Port rybacki u ujścia Regi latem staje się przystanią dla statków wycieczkowych dzięki czemu goście mogą wybrać się na rejs po morzu statkiem Czerwony Szkwał. Również można wziąć udział w spływie kajakowym rzeką z Trzebiatowa jest to świetne przeżycie i wielka radość. Liczne szlaki rowerowe i piesze to norma z której chętnie korzysta każdy turysta.
Witamy na forum Mrzeżyna i okolic. Na forum poruszamy wszelkie tematy związane z miejscowością Mrzeżyno i okolicami. Nasze forum to miejsce na dyskusje o tym co dzieje się w Mrzeżynie i w okolicy. Mieszkańców Mrzeżyna i turystów zapraszamy do wymiany poglądów, pytania i odpowiadania! - test mix_1
Rodzaj obiektu:
Szukaj po nazwie:
Cena do:
Labell
avatar
Dołączył:
17.12 2010
Posty: 87
Atrakcje dla dzieci 
Post
2010-12-27 13:08:07

Witam, wybieram się z dziećmi w następnym roku do Mrzeżyna. Chciałabym się dowiedzieć czy są tm jakieś ciekawe atrakcje dla dzieci? Może jest jakieś wesołe miasteczko?


MrzeżynoCity
avatar
Dołączył:
20.2 2011
Posty: 6
konie dzieci, atrakcje, stajnia  
Post
2011-02-20 00:23:07

hey

Mrzeżyno to świetna miejscowość bo nie jest za bardzo zapełniona turystami, świetnie bedzie się wam z dziecmi odpoczywało.

ważniejsze atrakcje które polecam:

- Stajnia Pestka : ofrująca przejażdzki dla dzieci na konikach, naukę jazdy konnej, wyprawianie urodzin w siodle, lekcje zywej historii z końmi, przejażdzki wozem turystycznym, półkolonie, obozy konne i wiele innych atrakcji www.stajniapestka.pl

- basen na ośrodku Laguna taki mini aquapark

- jest wesołe miasteczko

-kino gdzie bajki dla dzieci też sa wyświetlane

- jest hala sportowa w razie nie pogody gdzie rodzic emoga z niej z dziećmi korzystać

- jest mnóstwo małych placów zabaw

- i wiele innych atrakcji :)

zapraszamy do Mrzeżyna


Dyskusje w liczbach:

567 aktywnych użytkowników | 0 użytkowników aktualnie dyskutuje | Mamy 13 płaszczyzn dyskusyjnych
20 wątków rozmowy | Napisaliście 43 postów