Bastion wojskowy

Bastion wojskowy w Kołobrzegu to ukryta wśród zieleni "twierdza", z bogatą kolekcją sprzętu pancernego. Sprzęt można oglądać i podziwiać z pewnej odległości, ale również przejechać się nim po poligonie.

To atrakcja dla każdego, zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dzieci. W skład bastionowej kolekcji wchodzą m.in.:

  • czołg T55,
  • samochody pancerne,
  • transportery opancerzone,
  • pływający transporter samobieżny.

Można tu również spróbować swoich sił na strzelnicy oraz zasmakować prawdziwej kuchni polowej.

Warto dodać, że samo wejście, parkowanie i zwiedzanie kolekcji pojazdów i sprzętu artyleryjskiego jest darmowe.NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Rozbudowana kolekcja rozbrojonego sprzętu opancerzonego, m.in. czołg, transportery czy samochody. Oglądanie tych (swego czasu) cudów techniki jest bezpłatne. Komu patrzenie się nie wystarczy, ten może sięgnąć do kieszeni i kupić przejażdżkę po poligonie, połączoną z mini-prelekcją w trakcie jazdy. Na terenie Bastionu działają także kuchnia polowa i strzelnica.

Bastion wojskowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bastion wojskowy, zobacz gdzie w Mrzeżynie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bastion wojskowy.
Ceny biletów / cennik wejść do Bastion wojskowy. Redakcja serwisu www.xn--mrzeyno-zwb.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-80 zł
    Bastion wojskowy cena biletu normalnego: 20-80 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Bastion wojskowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij