Mrzeżyńskie Centrum Sportu

Mrzeżyńskie Centrum Sportu to całkiem nowoczesny, oddany do użytku w marcu 2010 roku, kompleks sportowy, stwarzający bardzo dobre warunki i zapewniający sprzęt niezbędny do trenowania zdecydowanej większości spośród popularnych w Polsce dyscyplin.

Najważniejsza jest hala sportowo-widowiskowa z boiskiem o powierzchni 1056 metrów kwadratowych (44 x 24 m). Plac doskonale nadaje się do futsalu, piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki i wszelkich sportów walki. Pozostałe parametry hali - w tym trybuny dla 433 widzów - pozwalają na urządzanie tutaj różnego typu wydarzeń kulturalnych, artystycznych i rozrywkowych.

Na głównej hali - według gospodarzy położonej najbliżej Bałtyku z obiektów tego typu - nie kończą się propozycje MCS-u. Wyposażenie siłowni i salki do fitnessu nie powinno pozostawić miejsca na rozczarowanie osób szczególnie dbających o sylwetkę. W obiekcie mieszczą się także ścianka wspinaczkowa oraz korty do squasha. Z kolei na zewnątrz znajduje się niepełnowymiarowe (50 x 47 m) trawiaste boisko piłkarskie. O odnowę biologiczną, zaplecze gastronomiczne oraz sanitarne oczywiście nie trzeba się martwić.

Mrzeżyńskie Centrum Sportu zarządza również ogólnodostępnymi boiskami z programu “ORLIK 2012” i przystaniami jachtowymi w Mrzeżynie.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Aktywny wypoczynek w trakcie wczasów nad Bałtykiem wcale nie musi się ograniczać do okołowodnych i plażowych aktywności. Mrzeżyńskie Centrum Sportu jest świetnym przykładem nowoczesnej infrastruktury, pomyślanej specjalnie o wysiłku fizycznym. Squash, fitness, ćwiczenia siłowe, wspinaczka po ściance, wreszcie kompleksowa hala i boiska - do wyboru, do koloru.

Warto sfilmować Mrzeżyńskie Centrum Sportu, zająć się tym może firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Mrzeżyńskie Centrum Sportu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Mrzeżyńskie Centrum Sportu, zobacz gdzie w Mrzeżynie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Mrzeżyńskie Centrum Sportu.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Mrzeżyńskie Centrum Sportu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij