Spływ kajakowy rzeką Parsętą

Rzeka Parsęta może się poszczycić I i II klasą czystości, a jej wody zaliczane są do górskich, co najlepiej świadczy o ich jakośći. Polecany odcinek do spływu kajakowego ma 26 km długości.

Początkiem jest miejscowość Wrzosowo z piaszczystym zejściem obok mostu ok. 1 km od osady, a koniec to przystań jachtowa w Kołobrzegu. Czas spływu ok. 8-9 godzin. Na trasie, poza niezwykłą przyrodą, mijamy pozostałości fortyfikacji Baterdau, a także inne militaria kołobrzeskie.

Można skorzystać ze sprzętu kołobrzeskiej wypożyczalni sprzętu wodnego. Organizuje ona spływy kajakowe po Parsęcie i inne imprezy na indywidualne życzenia klientów. Dzieci będą mogły skorzystać z placu zabaw wyposażonego w mnóstwo fantastycznych atrakcji.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Czyste wody rzeki Parsęty świetnie nadają się do organizacji spływów kajakowych. Polecany odcinek ma 26 km długości i zaczyna się we Wrzosowie, a kończy w przystani jachtowej w Kołobrzegu. Na wyprawę lepiej przeznaczyć cały dzień - może ona bowiem potrwać 8-9 h. Na trasie oprócz pięknej przyrody, mijamy pozostałości fortyfikacji i militariów kołobrzeskich.

Spływ kajakowy warto uwiecznić na wideo - może to zrobić KM Studio filmowanie Wrocław

Spływ kajakowy rzeką Parsętą adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Spływ kajakowy rzeką Parsętą, zobacz gdzie w Mrzeżynie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Spływ kajakowy rzeką Parsętą.
  • Ulica
    Rzeka Parsęta
    Spływ kajakowy rzeką Parsętą mieści się przy ulicy Rzeka Parsęta w Mrzeżynie
  • Kołobrzeg
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Spływ kajakowy rzeką Parsętą opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij