Stadnina Koni Michalski

Ośrodek Jazdy Konnej "Michalski" obejmuje powierzchnię 4 hektarów, w malowniczym Budzistowie, będącym najstarszą dzielnicą Kołobrzegu. W stadninie znajduje się około 30 przepięknych i dostojnych koni. Jazdy konnej uczą tu natomiast profesjonalni, certyfikowani instruktorzy.

W ofercie Stadniny jest nauka jazdy w szkółce dla dzieci i dla dorosłych, jazda rekreacyjna, przejażdżki nad brzegiem morza, jazda bryczką, hipoterapia, pokazy konne, zajęcia grupowe, imprezy okolicznościowe, sklep jeździecki, pensjonat dla koni, dzierżawa koni i wiele, wiele innych.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Ośrodek jeździecki mieszczący się w Budzistowie - wsi, która dała początek Kołobrzegowi. Miasto może i “przeniosło” się kawałek, za to miejscowe tereny nie straciły zbyt wiele z uroku - idealne warunki na przejażdżkę w siodle. W stadninie zwykle przebywa ok. 30 koni, poza tym można liczyć na profesjonalne lekcje, zajęcia hipoterapii, imprezy i inne atrakcje.

Stadnina Koni Michalski adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Koni Michalski, zobacz gdzie w Mrzeżynie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Koni Michalski.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina Koni Michalski opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij